Hızlı lojistik çözümlerine mi ihtiyacınız var? Biz desteğe hazırız! Navlun teklifi almak için tıklayınız.

Almanya

Almanya Karayolu Taşımacılığı

Türkiye’nin en fazla ihracat gerçekleştirdiği ülkeler arasında yer alan Almanya’ya parsiyel yüklerinizi karşılıklı olarak, haftalık düzenli çıkışlarımızla en hızlı şekilde ve kapıdan kapıya teslim ediyoruz.

Almanya-001
Farklı sektörlerin farklı tipteki yüklerini güvenle taşıyabilecek araçlara sahip tedarikçi ağımız sayesinde, karayolunda parsiyel taşımalarda farkımızı ortaya çıkarıyoruz.
Aynı zamanda 1300 kg’ı aşmayan yüklerde, Almanya’ya minivan araç seçeneğiyle ile de ulaşıyor, sınır kapılarını en hızlı şekilde aşıyoruz. 36-48 arasındaki teslimat sürelerimizle oldukça hızlı ve güvenli bir taşıma sunuyoruz.
İtalya’da yer alan acentemizin gücünü en doğru şekilde kullanarak, İtalya ile Almanya arasındaki taşımalarda da kusursuz hizmet ile tamamlıyoruz.
Almanya’ya navlun teklifi almak için ekiplerimizle hemen iletişime geçebilirsiniz.
Türkiye ile Almanya Ticaret Hacmi
Türkiye ile Almanya arasındaki ticaret hacmi yaklaşık 40 milyar dolar seviyesindedir. Türkiye’den Almanya’ya ihraç edilen başlıca ürünler arasında tekstil, kara ulaşım araçları, kara taşıtları için aksam parçaları, tekstil mamulleri gibi ürünler bulunmaktadır. Almanya’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler arasında ise otomobil, tedavi ve koruyucu ilaçlar, elektrikli makine ve cihazlar gibi ürünler yer almaktadır.

Türkiye ile Almanya arasındaki ilk diplomatik ilişkilerin başlaması 1924 yılında olmuştur. Ülkemizde 8000’e yakın Alman sermayeli şirket faaliyet göstermektedir.