Hızlı lojistik çözümlerine mi ihtiyacınız var? Biz desteğe hazırız! Navlun teklifi almak için tıklayınız.

Hikayemiz

Hikayemiz

Efsanevi KAF dağı ve Zümrüdü Anka Kuşu’nun hikâyesini birçoğumuz biliyoruz. Zümrüdü Anka Kuşu’na ulaşmaya çalışan kuşlar, 7 farklı ve zorlu vadiden geçmek zorunda kalır. Birçoğu kaybolup giderken geride kalanlar ve KAF dağına ulaşabilenler ise Anka Kuşu’nun aslında kendileri olduğunu anlarlar.

KAF Trans olarak biz de donanım, doğru bilgi, mükemmeliyet, birlikte hareket etme ve kendini sürekli geliştirme gibi kavramları özümsediğimizde KAF dağı gibi en yükseğe ulaşabileceğimize olan inançla hareket ediyoruz. 20 yılı aşkın tecrübeye sahip liderlerimizin bir araya gelerek oluşturduğu sinerjiyle, deneyimlerimizi hizmetlerimize en iyi şekilde yansıtmayı amaçlıyoruz.
Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında karşılıklı olarak, haftalık, düzenli, hızlı ve parsiyel lojistik servis hizmetlerimizi en yüksek kalitede sunmaya odaklanmış durumdayız. Yaptığımız işi tam anlamıyla tanımlayan TİO (Taşıma İşleri Organizatörlüğü) belgemizle forwarder çözümlerimizi daha güçlü sunabiliyoruz. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak hizmet süreçlerimizde sürekliliği ve hızı artırıyoruz.
İtalya’da bulunan acentemiz sayesinde bu ülkeye yapılacak taşımalarda özel bir uzmanlığımız bulunuyor. Bu durum aynı zamanda hız kavramını da çok iyi kullanmamızı sağlıyor. Bilgi akışı, navlun teklifi ve taşıma kavramlarını birbirine en hızlı şekilde entegre ederek karayolu taşımacılığına farklı bir boyut katıyoruz.
KAF Trans olarak geleneksel karayolu taşımacılığı ve minivan operasyonlarımızın kalitesini artırarak, müşterilerimizin memnuniyetini artırmaya devam edeceğiz.

Hedeflerinize ulaşmanız için yükünüzü hedefe en hızlı ve doğru çözümler ile ulaştırıyoruz.

Hızlı Çözüm

Tüm talep ve sorularınıza hızlı yanıt veriyor, anlık bilgi akışı sağlıyor ve operasyonlarımızı hızla gerçekleştiriyoruz.

Güvenilir Taşımacılık

Yükünüzü hedefe ulaştırırken, zarar görmemesi adına da azami özenle çalışıyoruz.

Uygun Navlun

Uzman ekibimiz size ve yükünüze en uygun aracı, en uygun maliyetle sağlamak için titizlikle çalışıyor.

Uzman Ekip

Deneyimli ekibimiz hizmetlerimizi size en iyi ve en hızlı şekilde ulaştırmayı amaçlıyor.