Hızlı lojistik çözümlerine mi ihtiyacınız var? Biz desteğe hazırız! Navlun teklifi almak için tıklayınız.

İspanya

İspanya Karayolu Taşımacılığı

KAF Trans olarak, Türkiye’nin en fazla ticaret hacminin olduğu ülkelerden İspanya’ya hızlı ve kalite odaklı lojistik operasyonlar gerçekleştiriyoruz. Parsiyel yükleri hedefe zamanında ulaştırabilmek için haftalık düzenli servislerle karşılıklı olarak Türkiye ile İspanya arasında mekik dokuyoruz.

ispanya-001
Ayrıca 1300 kg’ı aşmayan ve acil teslim edilmesi gereken yüklerinizi, minivan araçlarla Türkiye ile İspanya arasında 36-48 saat arasında kapıdan kapıya teslim ediyoruz.
Müşteri memnuniyetini daima en üst seviyede tutan yaklaşımımız sayesinde, her biri alanında uzman ekip arkadaşlarımız her türlü probleme karşı çözüm üretiyor. Yükün araca yüklenme aşamasından kapıya teslim aşamasına dek detaylı bilgilendirme prosedürleri uyguluyoruz.
İtalya’da bulunan acentemiz sayesinde, bu ülkeden İspanya varışlı taşımalarınızı profesyonel bir şekilde organize ediyoruz.
İspanya’ya navlun teklifi almak için ekiplerimizle hemen iletişime geçebilirsiniz.
Türkiye ile İspanya Ticaret Hacmi
Türkiye ile İspanya ticaret hacmi yaklaşık 12 milyar dolar seviyesindedir. Türkiye’den İspanya’ya ihraç edilen başlıca ürünler arasında otomobiller, tekstil, demir, petrol yağları, aksam ve parçalar gibi ürünler yer almaktadır.

İspanya’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler arasında ise otomobiller, karayolu taşıtları yedek parçaları, propilen ve polimerler, helikopterler, uçaklar, bakır ve bakır alaşımları gibi ürünler yer almaktadır. Türkiye ile İspanya arasındaki ilk diplomatik ilişkiler 1783 yılına dayanmaktadır.