Hızlı lojistik çözümlerine mi ihtiyacınız var? Biz desteğe hazırız! Navlun teklifi almak için tıklayınız.

Belçika

Belçika Karayolu Taşımacılığı

KAF Trans farkıyla ve hızıyla Türkiye ile Benelüks ülkelerinden Belçika arasında karşılıklı, kapıdan kapıya parsiyel taşımalar yapıyoruz. Haftalık düzenli gerçekleştirdiğimiz seferlerimizde karayolu ve minivan taşımalarımızla fark yaratıyoruz.

Belçika-001
Türkiye’den Belçika’ya veya Belçika’dan Türkiye’ye acil gönderimleriniz için minivan taşıma hizmetimizle 36 ila 48 arasında teslimat yapıyoruz. Farklı türdeki yüklerinizi geniş ve güvenilir tedarikçi ağımız sayesinde güvenle taşıyoruz.
İtalya’da bulunan acentemiz sayesinde, İtalya ile Belçika arasındaki taşımalarınızı en güvenli ve en hızlı şekilde organize ediyoruz. Ürün güvenliğine öncelik vererek hasarsız bir taşıma sunuyoruz.
Belçika’ya navlun teklifi için ekiplerimizle iletişime hemen geçebilirsiniz.
Türkiye ile Belçika’nın Ticaret Hacmi
Türkiye ile Belçika’nın ticaret hacmi yaklaşık 7 milyar dolar seviyesindedir. Türkiye’den Belçika’ya ihraç edilen başlıca ürünler arasında motorlu taşıtlar, yedek parça ve aksamlar, mücevherler, tekstil ürünleri ve makineler bulunmaktadır.

Belçika’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler arasında ise dökme demir, petrol yağları, altın, dokuma makineleri gibi ürünler bulunmaktadır. Belçika ile Türkiye’nin ilk diplomatik ilişkileri 1838 yılında Osmanlı Devleti döneminde başlamıştır.