Hızlı lojistik çözümlerine mi ihtiyacınız var? Biz desteğe hazırız! Navlun teklifi almak için tıklayınız.

İtalya

İtalya Karayolu Taşımacılığı

KAF Trans olarak uzmanlaştığımız İtalya taşımalarında, bu ülkedeki acentemizin gücünü de en iyi şekilde kullanarak müşterilerimize kusursuz lojistik hizmetler veriyoruz.

italya-001
Türkiye ile İtalya arasında karşılıklı, haftalık düzenli seferlerimizle parsiyel yüklerinizi hızlı ve doğru zamanda teslim ediyoruz. Geniş araç tedarikçi portföyümüz sayesinde her sektörden yüke uygun araç temin edebiliyoruz.
Standart karayolu taşımalarımızın dışında, 1300 kg’a kadar olan yüklerinizi minivan araçlarla 36-48 saat aralığında İtalya’ya ulaştırıyoruz. Sınır kapılarındaki yoğunluklara, beklemelere takılmadan kesintisiz bir operasyon süreci yönetiyoruz.
İtalya varışlı ve çıkışlı Avrupa içi tüm taşımalarda da acentemizin gücünden faydalanıyoruz. Bu sayede daha hızlı ve kesintisiz bir taşıma işlemi gerçekleştirebiliyoruz. Öngörülemeyen durumlara karşı daha hızlı çözümler üretiyoruz.
İtalya’ya navlun teklifi almak için ekiplerimizle iletişime hemen geçebilirsiniz.
Türkiye ile İtalya Ticaret Hacmi
İtalya ile Türkiye arasında 20 milyar dolara yakın bir ticaret hacmi bulunuyor. İtalya’ya ihracatta en çok motorlu kara taşıtları, tekstil, demir çelik, bitkisel ürünler, meyve ve sebze öne çıkıyor. İtalya’dan Türkiye’ye ithalatta ise genel amaçlı makineler ve kimyasal ürünler öne çıkıyor. Türkiye toplam ihracatının yaklaşık yüzde %5’ini İtalya’ya gerçekleştirmektedir.

İlk olarak 1856 yılında başlayan Türkiye ile İtalya arasındaki diplomatik ilişkilerin, 2006 yılına gelindiğinde 150. yıl dönümü kutlanmıştır. İtalya, Avrupa’nın 4. dünyanın 8. büyük ekonomisine sahiptir. Ayrıca Türkiye’deki en büyük 4. yabancı yatırımcı ülke konumundadır.

İtalya Prato Acente

logo-web-transco-sud-italia-final-1
TCO Sud Italia S.r.l.
V.le della Repubblica 38/a
IT-59100 Prato (PO)

İtalya Varese Acente

logo-web-transco-sud-italia-final-1
TCO Sud Italia S.r.l.
Via Dogana 2
IT-21052 Busto Arsizio (VA)