Hızlı lojistik çözümlerine mi ihtiyacınız var? Biz desteğe hazırız! Navlun teklifi almak için tıklayınız.

Fransa

Fransa Karayolu Taşımacılığı

Türkiye ile Fransa arasındaki lojistik operasyonlarınız için size özel çözümler sunuyoruz. Parsiyel yüklerinizi iki ülke arasında karşılıklı olarak karayolu ile hedefe ulaştırıyor, hızlı çözüm ve maliyet avantajı sunuyoruz.

Fransa-001
Ayrıca 1300 kg’a kadar olan yüklerinizi minivan araçlarla 36-48 saat arasında çoğu kez havayoluna göre daha hızlı taşıyor ve Fransa’daki adrese teslim ediyoruz.
Haftanın her günü ve saatinde desteğe hazır ekibimiz, tüm taleplere hızlı dönüş sağlıyor ve olası problemlerin çözümünde etkin rol oynuyor.
Türkiye ile Fransa arasında haftalık düzenli çıkışlar gerçekleştirirken, İtalya’da bulunan acentemizin gücünü en iyi şekilde kullanıyoruz. İtalya ile Fransa arasındaki taşıma ihtiyaçlarınız için kesintisiz bir hizmet süreci sunuyoruz.
Fransa’ya navlun teklifi almak için ekiplerimizle hemen iletişime geçebilirsiniz.
Türkiye ile Fransa Ticaret Hacmi
Türkiye’nin en önemli ticaret ortakları arasında bulunan Fransa’ya olan ihracat her geçen yıl artış göstermektedir. İki ülke arasındaki ticaret hacmi yaklaşık 14 milyar dolar seviyesindedir. Türkiye’den Fransa’ya ihraç edilen başlıca ürünler arasında otomobil sanayi ürünleri, hazır giyim, elektrikli ev aletleri, makine ve cihazlar yer almaktadır.

Fransa’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler arasında ise uçak ve uzay endüstrisi ürünleri, kimyasal ve sentetik ürünler, makine ve cihazlar yer almaktadır. Türkiye’de 1500’den fazla Fransa sermayeli şirket faaliyet göstermektedir. İki ülke arasındaki ilk diplomatik ilişkiler 1483 yılına dayanmaktadır.